Pracujte s nami

Aktuálne máme otvorené 3 pracovné pozície:

Práca v Amnesty Slovensko: HR podpora a asistencia

Amnesty International Slovensko hľadá motivovanú a zodpovednú osobu na pozíciu HR podpora a asistencia, ktorá bude podporovať naše dynamické a rastúce občianske združenie. Táto pozícia je vhodná pre človeka, ktorý je zapálený pre prácu v oblasti ľudských zdrojov a chce prispieť k rozvoju a posilneniu nášho tímu. 

Práca v Amnesty Internatonal Slovensko: Vzdelávanie

Amnesty International Slovensko hľadá motivovanú a zodpovednú osobu, ktorá bude koordinovať a lektorovať aktivity vzdelávania k ľudským právam. Ide o zmysluplnú prácu, pri ktorej budete vzdelávať skupiny mladých ľudí o ľudských právach a ktorá vyžaduje jednak výborné organizačné schopnosti a pedantnosť, ale aj nadšenie pre lektorovanie.

Práca v Amnesty Internatonal Slovensko: Koordinácia aktivizmu a dobrovoľníctva

Amnesty International Slovensko hľadá mimoriadne motivovanú a zodpovednú osobu, ktorá bude koordinovať a posilňovať náš aktivizmus a dobrovoľníctvo. Miesto je vhodné pre osobu, ktorá vie, ako koordinovať ľudí, ale nevyhnutným predpokladom je aj schopnosť vytvárať a organizovať akcie a aktivity, ktoré budú mobilizovať slovenskú verejnosť pre podporu ľudských práv.


Chceli by ste sa zapojiť iným spôsobom? Prečítajte si o možnostiach dobrovoľníctva a aktivizmu v Amnesty International Slovensko, pozrite si našu ponuku vzdelávania k ľudským právam alebo podpíšte niektorú z našich petícií.