Kontakt

V prípade, že máte otázku alebo podnet pre členky a členov tímu Amnesty Slovensko, kontaktujte nás, prosím, e-mailom na [email protected]

Ak máte záujem o osobné stretnutie, prosíme vás, aby ste si osobnú konzultáciu dohodli vopred, a to prostredníctvom e-mailu.

S ohľadom na aktuálnu pandemickú situáciu vás prosíme, aby ste zvážili nevyhnutnosť osobnej konzultácie, a ak to vaša situácia dovoľuje, obrátili sa na nás inou formou.

Zároveň Vás chceme upozorniť, že Amnesty International Slovensko nedisponuje personálnymi a finančnými kapacitami na zabezpečenie právneho zastúpenia v konaní pred súdom a neposkytuje ani právne poradenstvo či konzultácie. Naša organizácia neposkytuje ani sociálne či iné poradenstvo.

Amnesty International je organizácia, ktorá predovšetkým vedie kampane za systémovú nápravu, zmenu zákonov i postojov jednotlivých predstaviteľov vlády a štátu k ľudským právam. Amnesty International pôsobí váhou svojej autority a nenásilným tlakom na zodpovedné úrady jednotlivých krajín, aby rešpektovali práva svojich občanov zakotvené vo Všeobecnej deklarácii ľudských práv.

Ďakujeme!

Adresa kancelárie:

AMNESTY INTERNATIONAL SLOVENSKO
Štefánikova 16
811 04
BRATISLAVA

Kontaktné údaje:

e-mail: [email protected]
Facebook: @AmnestyInternationalSlovakia
Instagram: @amnesty_international_slovakia

Právna forma: Občianske združenie
IČO: 308 154 10


Podporte nás

Pridajte sa k podporovateľom a podporovateľkám Amnesty Slovensko a prispejte na našu činnosť finančným darom podľa svojich možností.

Prispieť môžete bankovým prevodom, nastavením trvalého príkazu alebo jednorazovo.

IBAN: SK5611000000002661475117

Prispieť na našu prácu môžete aj cez príspevok v rámci kampane Maratón písania listov. Viac informácií nájdete na tomto odkaze.

Ďakujeme!

Zapojte sa

Ak máte záujem o aktivizmus a chceli by ste sa stať dobrovoľníkom alebo dobrovoľníčkou Amnesty International Slovensko, kontaktujte našu koordinátorku aktivizmu na e-mailovej adrese [email protected] alebo navštívte túto stránku a zistite viac.